Wit-Rusland voetbal stand

Witrusland_vaantje

Wit-Russische competitie | Vysheyshaya Liga

# Team WG W G V DV DT DS P
1 Shakhtyor 20 11 7 2 35 9 +26 40
2 BATE 20 11 4 5 41 21 +20 37
3 Neman Grodno 19 11 4 4 24 13 +11 37
4 Torpedo BelAZ 20 9 6 5 28 23 +5 33
5 Dinamo Minsk 20 9 3 8 22 14 +8 30
6 Energetyk-BGU 20 9 3 8 27 30 -3 30
7 Dinamo Brest 18 9 2 7 32 22 +10 29
8 Isloch 20 9 2 9 26 27 -1 29
9 Vitebsk 20 7 8 5 20 19 +1 29
10 Ruh Brest 20 7 8 5 27 20 +7 29
11 Slavia 19 6 5 8 26 36 -10 23
12 Slutsk 19 6 3 10 21 31 -10 21
13 Gorodeya 20 5 5 10 18 31 -13 20
14 Minsk 18 5 3 10 19 36 -17 18
15 Smolevichy-STI 19 3 5 11 20 34 -14 14
16 Belshina 20 3 4 13 18 38 -20 13

Vysheyshaya Liga programma

mei 23, 2020
Smolevichy-STI 11:00 Minsk
juli 18, 2020
Slavia 15:30 Dinamo Brest
augustus 6, 2020
Belshina 15:00 Slutsk
Shakhtyor 17:00 Dinamo Brest
augustus 7, 2020
Vitebsk 15:00 Isloch
Dinamo Minsk 17:00 Smolevichy-STI
augustus 8, 2020
Minsk 11:00 Slavia
Energetyk-BGU 13:00 Neman Grodno
Ruh Brest 15:00 Torpedo BelAZ
BATE 17:00 Gorodeya
augustus 12, 2020
Dinamo Brest 16:30 Slutsk
augustus 15, 2020
Minsk 14:00 Neman Grodno
augustus 21, 2020
Slutsk 13:00 Dinamo Minsk
Isloch 15:00 Shakhtyor
augustus 22, 2020
Energetyk-BGU 13:00 Smolevichy-STI
Gorodeya 15:00 Ruh Brest
Dinamo Brest 17:00 Belshina
augustus 23, 2020
Slavia 13:00 Vitebsk
Torpedo BelAZ 15:00 Minsk
Neman Grodno 17:00 BATE

Vysheyshaya Liga uitslagen

augustus 2, 2020
Gorodeya 1 - 1 Energetyk-BGU
Minsk 0 - 1 Ruh Brest
Torpedo BelAZ 3 - 2 BATE
augustus 1, 2020
Neman Grodno 1 - 0 Dinamo Minsk
Slavia 2 - 4 Isloch
Smolevichy-STI 0 - 3 Belshina
juli 31, 2020
Dinamo Brest 1 - 0 Vitebsk
Slutsk 0 - 2 Shakhtyor
juli 26, 2020
Shakhtyor 4 - 0 Smolevichy-STI
BATE 6 - 0 Minsk
Energetyk-BGU 1 - 4 Torpedo BelAZ
juli 25, 2020
Dinamo Minsk 1 - 0 Gorodeya
Belshina 0 - 1 Neman Grodno
Isloch 2 - 0 Dinamo Brest
juli 24, 2020
Vitebsk 2 - 0 Slutsk
Ruh Brest 3 - 3 Slavia
juli 19, 2020
Torpedo BelAZ 0 - 0 Dinamo Minsk
Neman Grodno 0 - 0 Shakhtyor
Minsk 2 - 1 Energetyk-BGU